How much does the course cost?
$75 a month - full price (access to all materials on the learning platoform, including the previous ones; chat participation, Zoom lesson)
$50 a month - no-Zoom price (one recipe materials and the recordings of the lesson).
$19 one-time ticket (one recipe materials + live Zoom + recording)